SKB ENERGETYKA

HALE SPORTOWE I WIDOWISKOWE

Inwestorzy coraz częściej decydują się na zastosowanie konstrukcji stalowych w realizacji budów hal sportowych i widowiskowych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala dopasować rozwiązania konstrukcyjno-architektoniczne do konkretnych dyscyplin sportowych.

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem zoptymalizowanych konstrukcji stalowych przeznaczonych do budowy hal sportowych i widowiskowych.

W ramach naszego wykonawstwa proponujemy Państwu kompleksowe przeprowadzenie prac, począwszy od stworzenia projektu, poprzez produkcję konstrukcji stalowych, skończywszy na montażu na budowie. 

CHARAKTERYSTYKA HAL SPORTOWYCH I WIDOWISKOWYCH

Hale sportowe i widowiskowe charakteryzują się dużą przestrzenią oraz możliwie maksymalną wysokością. Dodatkowo, aby zapewnić komfort użytkowania, tego typu obiekty pozbawione są wszelkich konstrukcji działowych i wsporczych. Istotną rolę odgrywa również stabilne zadaszenie.

Dostarczymy Państwu rozwiązania w odpowiedzi na specjalne potrzeby. Przykładem jednej z ciekawszych realizacji było wykonanie dźwigarów o długości około 60 m do budowy hali Łódzkiego Klubu Sportowego.

KONSTRUKCJE STALOWE PRZEZNACZONE DO BUDOWY HAL SPORTOWYCH I WIDOWISKOWYCH

W celu zapewnienia wieloletniego użytkowania, stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne gwarantujące długoletnią odporność na warunki atmosferyczne.

Ponadto wszelkie elementy wykonujemy, tak aby sprawdzały się w różnych warunkach atmosferycznych. W celu zapewnienia wieloletniego użytkowania, korzystamy z materiałów gwarantujących wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji

Dostawa i montaż kompletnych konstrukcji stalowych