SKB ENERGETYKA

DOSTAWA I MONTAŻ KOMPLETNYCH KONSTRUKCJI STALOWYCH

Nasze produkty znajdują zastosowanie w energetyce, przemyśle chemicznym, tekstylnym, papierniczym, a także w obszarach związanych z wodą oraz ściekami.

Jesteśmy gotowi zrealizować inwestycję kompleksowo, począwszy od projektowania przez produkcję, po dostawę i montaż u klienta.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, terminowość oraz wsparcie w awaryjnych sytuacjach. Dostarczone przez nas konstrukcje stalowe gwarantują pełną satysfakcję dla klienta.

KONSTRUKCJE STALOWE

Specjalizujemy się w wytwarzaniu konstrukcji stalowych zarówno ze stali czarnych jak i nierdzewnych oraz żaroodpornych z zastosowaniem standardowego zabezpieczenia antykorozyjnego oraz odpornego w silnie agresywnym środowisku C5-I. Wykonujemy również zabezpieczenia pożarowe konstrukcji.

DEMONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Montaż konstrukcji stalowych niejednokrotnie wymaga wcześniejszego demontażu. To często trudny i skomplikowany proces. Przed jego rozpoczęciem należy skrupulatnie zapoznać się z dokumentacją techniczną i przygotować się do demontażu.

Przygotowanie to, szczególnie w przypadku urządzeń użytkowanych przez wiele lat, wymaga dużej ostrożności, wiedzy i doświadczenia. Wiemy jak przeprowadzić ten proces bezpiecznie i efektywnie. Jeśli inwestor będzie potrzebował naszego wsparcie w tym zakresie, możemy je zapewnić.

DOSTAWA I MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Montaż konstrukcji stalowych to proces wymagający wiedzy, doświadczenia i fachowego przygotowania. Zapewnimy je Państwu wraz z niezbędnym sprzętem. Wszystkie nasze narzędzia, urządzenia oraz maszyny konieczne do wykonania montażu odznaczają się wysoką jakością, a także posiadają niezbędne atesty.

Cały proces montażu odbywa się zgodnie z przyjętą dokumentacją i założeniami, co pozwala prowadzić go efektywnie i bezpiecznie. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie co pozwala nam zapewnić poprawne funkcjonowanie montowanych konstrukcji stalowych.

Wykonamy dla Państwa konstrukcje stalowe przeznaczonych dla budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji