SKB ENERGETYKA

BUDYNKI PRZEMYSŁOWE I BIUROWE

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, w związku z czym jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo skomplikowanych realizacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu konstrukcji stalowych przeznaczonych do wybudowania różnego rodzaju obiektów przemysłowych i biurowych.

Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty i certyfikaty uprawniające nas do realizacji tego typu obiektów.

KONSTRUKCJE STALOWE W BUDOWNICTWIE BIUROWYM I PRZEMYSŁOWYM

Dostarczamy wszystkie niezbędne elementy konstrukcji stalowych. Posiadamy doświadczenie w budowie obiektów biurowych, które bezpośrednio przylegają do hal produkcyjnych.

Wykwalifikowana załoga składająca się z inżynierów oraz pracowników fizycznych za każdym razem czuwa nad pełnym powodzeniem realizacji przedsięwzięcia.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Kluczową rolę podczas projektowania budynków przemysłowych i biurowych odgrywa przeznaczenie obiektu. Zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać powierzoną nam przestrzeń. Ponadto zastosowanie gotowych elementów stalowych minimalizuje koszty, a także skraca czas realizacji przedsięwzięcia.

Naszą misją jest tworzenie takich obiektów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. W związku z powyższym dbamy o jakość materiałów, z których korzystamy, a także gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji

Dostawa i montaż kompletnych konstrukcji stalowych